Profesjonalne usługi transportowe ICB Bud

W dzisiejszych czasach kluczowymi czynnikami, które wpływają na wybór firmy transportowej, są takie elementy jak terminowość, bezawaryjność floty, a także możliwość realizacji nawet najbardziej wymagających przewozów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego celem wszystkich działań, które podejmujemy każdego dnia, jest sprostanie wspomnianym wymaganiom.

Transport ponadgabarytowy Belgia - Holandia - Niemcy - Polska

Profesjonalne usługi transportowe realizujemy od lat, dlatego możemy pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem, niezbędnymi kwalifikacjami i wiedzą dotyczącą transportów ponadgabarytowych. Dotychczas realizowaliśmy m.in. transport domków holenderskich, transport maszyn budowlanych, transport maszyn rolniczych oraz transport domów drewnianych. Toteż z satysfakcją możemy przyznać, że nie obawiamy się nawet najtrudniejszych wyzwań, ponieważ transport ponadnormatywny nie ma przed nami tajemnic.

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu. Służymy doradztwem oraz gwarantujemy terminowość i bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Planowanie transportu

Precyzyjnie nakreślony plan transportu jest naszą gwarancją bezpieczeństwa realizowanych transportów.

Bezawaryjność i niezawodność

W naszej flocie posiadamy wyłącznie nowoczesne, w 100% sprawne technicznie samochody najlepszych marek.

Regularne trasy

Nasze usługi transportowe realizujemy na regularnych, cotygodniowych trasach: Belgia - Holandia - Niemcy - Polska.

Jakość i terminowość

Profesjonalne zaplecze oraz wiedza i doświadczenie pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość usług.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? ZADZWOŃ!